Trešā partneru tikšanās Slovēnijā

No 28.-29.septembrim notika trešā partneru tikšanās Slovēnijā, šoreiz pie partneriem „Slovenian Third Age University” Ļubļanā, kur Kurzemes NVO atbalsta centru pārstāvēja projekta koordinatore Linda Blīgzna un Ulla Perkune.

Partneru tikšanās laikā tika apspriestas metodoloģijas apmācības un kādā veidā metodoloģiju pārbaudīt katrā no partnervalstīm. Tāpat tikšanās laikā tika pārrunāti katra partnera izdarītie darbi un vēl veicamie uzdevumi, finanšu stāvoklis un ieplānotas nākamas klātienes tikšanās datumi.

Partneri savā starpā vienojās par ITC platformas tiešsaistes kursu niansēm –reģistrēšanās veidi, tiešsaistes kursu eksaminēšanas veids un sertifikātu piešķiršana, kā arī to izmantošanas iespējas pēc projekta beigām. Tika pārskatītas ITC platformas vajadzīgie tulkojumi katrai partneru dalībvalstij.

Partneru tikšanās noslēgumu laikā, sniedzot ieskatu „Slovenian Third Age University” darbībā, gida pavadībā ar vēsturisko stāstu, tika apskatīta Ļubļanas pilsētas vēsturiskais centrs, kas ir viens no universitātes apmācību kursiem.