NVO

Izsludinām 2015.gada projektu konkursu "Atbalsts Kurzemes mazākumtautībām"

infbaneris

Kurzemes NVO atbalsta centrs izsludina projektu konkursu Kurzemes mazākumtautību biedrībām un nodibinājumiem "Atbalsts Kurzemes mazākumtautībām". Projektiem tiek piešķirts finansējums no 300EUR - 3000EUR. Projektus var sagatavot un iesniegt līdz 7.septembrim! Projektu aktivitātes var plānot no 21.09.2015. līdz 24.01.2016. Projektu īstenotajiem nav nepieciešams līdzfinansējums projektu īstenošanai! 

Nepieciešamā dokumentācija projektu iesniedzējiem:

Jautājumus par projektu konkursa pieteikumu sagatavošanu sūtiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai sazinoties ar projektu konkursa konsultantiem:

  • par saturu: Inese Siliņa, tel.29811722, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • par finansēm: Egita Sudakova, tel.29279461, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • vispārīgām konsultācijām krievu valodā: Svetlana Rudzīte, tel. 26392700

Projektu konkurss tiek organizēts sadarbībā ar LR Kultūras ministriju par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā.