NVO

IESAISTIES KURZEMĒ: "Ģimeņu ieguldījums Latvijai - Puzes pagastā"

pope

Jūnija iesācies ar projektu konkursa “Iesaisties Kurzemē!” lielisku aktivitāti Puzes pusē. Biedrība “Samarietis” 2. jūnijā rīkoja savu pirmo pasākumu Puzes pagasta Amelēs, 'Vīgriežu" mājas pagalmā, projekta "Ģimeņu ieguldījums Latvijai - Puzes pagastā" ietvaros. Jauki, ka pirms pasākuma, katra ģimene bija laipni gaidīta un aicināta apmeklēt pasākumu, saņemot uzaicinājumu uz Ameles ģimeņu spietu. Pasākuma mērķis bija informēt ģimenes par projekta veicamajiem uzdevumiem. Patiess prieks, ka pasākums pulcēja lielus un mazus, vecus un jaunus. Sapulcējās 64 ameļnieki, no 2 gadu vecuma līdz 93 gadiem. Pasākuma dalībnieki iepazinās ar projekta veicamajiem uzdevumiem, dalījās viedokļos kā tos labāk paveikt un pieteicās līdzdarboties izvirzītajās aktivitātēs. Ģimeņu spieta dalībniekiem  koncertu sniedza kvartets "Pa īstam". Saietu interesantāku padarīja Puzes pagasta bibliotēkas vadītāja Anda Lejniece, kura stāstīja par Puzes pagastu, vēstures griezumā. Visi klātesošie atrada sev ko interesantu – kāds klausījās, kāds spēlēja spēles, kāds aktīvi dalījās ar savām idejām, lai pasākumi un ieceres izdotos vēl labāk .

Ar aicinājumu - satiksimies jau otrajā projekta pasākumā - sakopšanas talkā pie bijušās Ameles skolas vietas jūlijā, bet, augustā sanāksim visi atkal kopā uz projekta noslēguma pasākumu, kura laikā Ameļu ģimeņu izvirzītā  bagātākā vecmāmiņa veidos komandu un gatavosies spēlei "Es i pužiš!", pasākuma organizētāji un dalībnieki posās uz mājām.

Projektu programmu „Iesaisties Kurzemē”  administrē Kurzemes NVO atbalsta centrs, finansē Kultūras ministrija no valsts budžeta līdzekļiem.
KM KNVOAC LOGO