NVO

Atskats uz Priekules NVO branču

27. oktobrī Kurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar Priekules novada pašvaldība organizēja neformālu noderīgas informācijas un sarunu pēcpusdienu novada nevalstiskajām organizācijām "Priekules NVO branču". Pasākums šoreiz notika divās daļās un tika apvienots ar Priekules pašvaldības projektu konkursa noslēgumu, kura laikā vietējās biedrības klātesošajiem prezentēja savus realizētos projektus un veiktās aktivitātes to ietvaros.

22780495 867769243389794 8691856612223626387 n
Visas bldes no Priekules NVO branča

Priekules brančā piedalījās 18 aktīvo biedrību un nodibinājumu biedri, pārstāvot visdažādākās darbības jomas. Savā starpā komunicējot un tuvāk iepazīstot viens otru, sekojot Kurzemes NVO centra sagatavotajiem jautājumiem, dalībnieki ieraudzīja jaunas iespējas kopīgai sadarbībai nākotnes pasākumos un projektos.

Kā ierasts Kurzemes NVO brančos, pie mājiniekiem viesojās biedrība no cita novada. Šoreiz kā īpašie viesi piedalījās biedrība “Radi Vidi Pats ” un biedrība "Cents Marta" no Liepājas. „Radi Vidi Pats” dalījās pieredzē par savas biedrības jau realizētajiem pasākumiem un šobrīd notiekošajiem projektiem, mudinot arī Priekules biedrību pārstāvjus tajos iesaistīties. Savukārt biedrība "Cents Marta" iepazīstināja klātesošos ar savas biedrības darbības jomu, aktualizējot un vēršot uzmanību uz vardarbībā cietušo cilvēku atbalsta, aizsardzības un rehabilitācijas nepieciešamību un biedrības iespējām palīdzēt šais jautājumos.

Kurzemes NVO atbalsta centra darbu 2017. gadā atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

SIF