Liepājas Diabēta biedrība aicina uz šī gada pēdējo informatīvo dienu

26. novembrī  plkst. 12.00 – 15:00 viesnīcā  „Europa City Amrita” notiks Liepājas Diabēta biedrības šī gada pēdējā informācijas diena diabēta biedrības biedriem, ģimenes locekļiem un citiem interesentiem.

Informatīvā diena vienlaikus ir arī pēdējā publiskā aktivitāte biedrības īstenotā projekta „Sabiedriski aktīva dzīvesveida veicināšana, izglītojot sabiedrību par veselīgu dzīvesveidu iesaistot seniorus un cukura diabēta pacientus sabiedriskajos procesos” ietvaros.
 

Informācijas dienas ietvaros paredzēta gan radošā programma dzejas lasījumu un muzikālo priekšnesumu veidā, gan arī izglītojoša lekcija „Izproti un kontrolē diabētu”, kuru vadīs vieslektore KRC Jaunķemeri Diabetoloģijas nodaļas vadītāja, endokrinoloģe Gita Aksika.


Jebkuram informatīvās dienas apmeklētājam būs iespēja bez maksas saņemt cukura un holesterīna analīzes, kā arī noteikt ķermeņa masas indeksu un izmērīt kaulu blīvumu. Tāpat būs pieejami bezmaksas informatīvie materiāli par diabētu, komplikāciju profilaksi, apmācību un diabēta kontroli. Būs iespēja iegādāties cukura aizvietotāju Stēvija, eko produktus un izdevniecības Zvaigzne ABC grāmatas.


Informatīvā diena notiek projekta „Sabiedriski aktīva dzīvesveida veicināšana, izglītojot sabiedrību par veselīgu dzīvesveidu iesaistot seniorus un cukura diabēta pacientus sabiedriskajos procesos” ietvaros, kuru īsteno Liepājas Diabēta biedrība sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi.


Projekta kopējās izmaksas ir 6500 latu. Projektu finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

 

Informāciju sagatavoja
Inese Siliņa
Projekta publicitātes eksperte