NVO

Atskats uz NVO branču Talsos!

Aicinām ielūkoties mūsu pirmā NVO branča norises fotoieskatā Talsos, 25. maijā!

Talsu NVO brančs 2017

Talsu NVO brančā piedalījās 24 brančotāji - aktīvie biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kuriem bija iespēja neformālā veidā sarunāties, izzināt pieredzes, uzzināt aktuālos statistikas datus par NVO sektoru Talsos un pārējā Ziemeļkurzemē, kā arī meklēt kopīgas sdarbības punktus. Viens no uzdevumiem bija spēt nosaukt pēc iespējas vairāk biedrību Ziemeļkurzemē -  kopīgiem spēkiem tika atpazītas ap 50 aktīvu biedrību un nevalstisko organizācijas Talsu, Rojas un Mērsraga novados! Plašāk par tieši savas organizācijas darbību visiem klātesošajiem pastāstīja Ilze no Sabiles biedrības “Stāvu augstāk” un Raina no Saldus novada Ezeres pagasta attīstības biedrības „Mūsu ligzda”!

Kopīga tējas dzeršana ar līdzpaņemtajiem našķiem pie galdiņiem, pozitīva gaisotne un čalošana, veicināja savstarpēju noderīgu kontaktu un ideju apmaiņu dalībnieku vidū! Daži no brančotājiem vēl gana ilgi turpināja individuālas sarunas par kopīgām sadarbības iespējām un pieredzes apmaiņu, par ko mums īpašs prieks!

Par NVo branču skaties arī Talsu TV sižetā: 

Kurzemes NVO atbalsta centra darbību un Talsu NVO branča norisi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

SIF