NVO

Sniedz viedokli, palīdzi sagatavoties Saeimas un NVO forumam!

iemesli kapec nevar26. maijā notiks ikgadējais Saeimas un NVO forums (darba kārtība), kura ietvaros ir iespējams diskutēt un aktualizēt dažādus NVO sektoram svarīgus jautājumus. Šogad darbs noritēt trīs paralēlajās darba grupās, katrā no tām izvēršot 2 diskusijas un vienā no tām - "Sabiedrības iesaiste pašvaldību līmenī" piedalīsies arī Kurzemes NVO atbalsta centra vadītāja Inese Siliņa.

Mūsu uzdevums būs sniegt informāciju par biežāk dzirdētajiem argumentiem jeb šķēršļiem, kāpēc pašvaldība nevar tā vai citādāk palīdzēt un sadarboties ar savām NVO - vai telpu jautājumā, vai funkciju deleģējumā vai kā citādi. Vai stāsts ir par likumdošanas nepilnībām vai savstarpējā komunikācijā un izpratnē par pašvaldības attīstību?

Ar kādiem argumentiem, iemesliem, bailēm esi saskāries Tu? Brīvā formā sniedz komentāru http://ej.uz/kas_trauce vai sazinies ar Inesi pa tālr. 29811722 vai raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .  Nav svarīgi, vai esi NVO pārstāvis, vai strādā pašvaldībā - dalies ar mums savā pieredzē! 

 

SIF

Kurzemes NVO atbalsta centra darbību un publicitāti finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.