NVO

Ielūdzam uz NVO branču Talsos!

NVo brančs Talsos 25.05 2Kurzemes NVO atbalsta centrs Talsos 25.maijā plkst. 15:00 ielūdz uz NVO branču* visus aktīvos iedzīvotājus(biedrību, nodibinājumu un interešu grupu pārstāvjus, pašvaldību un dažādu iestāžu darbiniekus, kā arī vienkārši aktīvos iedzīvotājus), lai saņemtu noderīgu informāciju par šī brīža aktualitātēm un iespējām aktīvajiem iedzīvotājiem, kā arī NVO branča stilā (uzzināsiet, kā tas notiek) apmainītos ar idejām un lepotos ar padarītajiem darbiem!

Talsu NVO brančā piedalīsies arī viesi no citām pilsētām, iepazīstinot ar savu biedrību darbu – Krīzes grūtniecības centrs (Liepāja), Ezeres pagasta attīstības biedrība „Mūsu ligzda” (Ezere, Saldus novads) un ģimeņu dienas centrs „Stāvu augstāk”  (Sabile).

Kurzemes NVO centrs būs parūpējies par nelieliem uzkodām un kafiju, taču kopības sajūtu radīsim visi kopā, atnesot ko nelielu un garšīgu kopīgajam gardumu galdam!

 Branča pieturpunkti:

  • Noderīga aktuālā informācija par iespējām aktīvajiem iedzīvotājiem
  • Tikšanās ar Daigu Feldmani, Talsu novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras, sporta, sociālajos un veselības jautājumos
  • Iepazīšanās ar viesiem un to biedrību darbu no Sabiles, Liepājas un Ezeres.
  • Ideju apmaiņa un padarīto darbu lepošanās NVO branča stilā

Priecāsimies, ja savu dalību pieteiksiet iepriekš http://ej.uz/NVObrancs vai sazinoties ar:

  • Gitu Vadoni, tel. 26337414, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Inesi Siliņu, tel. 29811722,Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Priecāsimies jūs satikt!

 Kurzemes NVO atbalsta centrs NVO brančus turpinās organizēt arī citās Kurzemes pilsētās – informācija sekos! 

*Brančs (no angļu val. brunch) - nesteidzīga sanākšana draugu lokā, baudot gardumus

 

SIF

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.