NVO

Kurzemes NVO atbalsta centra biedru sapulce

Pavasaris klāt, gada pārskatu sagatavošanas un iesniegšanas laiks arī! Tas nozīmē, ka visiem "Kurzemes NVO atbalsta centra" (KNVOAC) biedriem ir iespēja satikties, uzzināt, kā pērn veicies biedrībai, sakārtot juridiskos jautājumus un pārrunāt gan KNVOAC šī gada plānu, gan uzzināt kā sokas pārējiem biedriem.

2

Tādēļ biedrības „Kurzemes NVO atbalsta centrs” valdes priekšsēdētāja Inese Siliņa aicina biedrus uz biedru sapulci š.g. 25.martā, plkst. 11:00 – 13:00 Sabilē Ventspils ielā 4/6, kur atrodas viena no biedra – biedrības „Stāvu augstāk” - telpas. Būsit laipni gaidīti jau no 10:30.

Sapulces sasaukšanas forma:  Pārstāvju sapulce.

Pieteikšanās kārtība: Lūdzu pieteikt savas biedrības/fiziskās personas pārstāvniecību sapulcei līdz 22.martam, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot Inesei Siliņai (tel.29811722), tādējādi iegūstot Pārstāvja statusu un balsstiesības sapulcē. Pieteikt pārstāvjus var tikai tie biedri, kuri ir samaksājuši biedru naudu par 2016.gadu līdz 04.01.2017.!