NVO

Ari NVO aicinātas pievienoties petīcijai "Par cilvēcīgu cirku"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina citas biedrības un nodibinājumus pievienoties kustībai "Par cilvēcīgu cirku", kas aicina izbeigt dzīvnieku izmantošanu cirka izrādēs visā Latvijā. Šī reforma, kas cenšas lauzt iesīkstējušu un morāli novecojušu izklaides formu, jau ir guvusi ievērojamu sabiedrības atsaucību un vienprātīgu kompetento valsts iestāžu atbalstu.

Jau ir savākti vairāk nekā 25 tūkstoši privātpersonu parakstu, taču vēl ir iespēja arī juridiskām personām - biedrībām un nodibinājumiem - paust atbalstu šai kustībai, pievienojoties vēstulei "Par savvaļas dzīvnieku izmantošanas aizliegumu cirkā Latvijā", kuru “Dzīvnieku brīvība” iesniegs Saeimai 20. martā - īsi pirms Saeimas Tautsaimniecības komisijas sēdes, kurā šis jautājums tiks skatīts. 

Ja arī Jūs uzskatāt, ka savvaļas dzīvniekiem ir vieta dabā un nebrīvē turēšana tiem tikai kaitē, tad Jūs biedrībai  ir iespēja iesaistīties kampaņā un parakstīt petīciju "Par cilvēcīgu cirku". Apstiprinājumu ar savu viedokli PRET, savu vārdu, uzvārdu un biedrības nosaukumu sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Par cilvecigu cirku